2014 Buty nike damskie, buty nike air max damskie internetowy polska

Zarówno buty nike damskie jak i wersje Nike Air Max 90,Air Max 1 przeżywają obecnie swoją kolejną młodość i są najczęściej kupowanymi butami sportowymi w sklepach online polska. Szybka dostawa!

Buty nike damskie zostały zaprojektowane przez Tinker'a Hatfiled'a i wydane w roku 1990.
Przez kilka lat nosiły nazwę Air Max III gdyż były trzecim z kolei modelem Air Maxów, po Air Max 1 i Air Max Light.
Wytrzymała podeszwa + duża poduszka gazowa Air Max na pięcie, sprawiała, że buty nike air max były wspaniałym butem do biegania.
Z biegiem czasu stały się klasycznym obuwiem sportowym, używanym tak samo do treningów jak i codziennego użytku.
Od lat dziewięćdziesiątych powstały niezliczone kolejne wersje kolorystyczne, od klasycznych białych i czarnych wersji, po ręcznie dekorowane i malowane wydania (tzw. custom).

Limitowana edycja modelu Air Max 90 w wersji Ice. Buty pochodzą z linii "City Pack", przyporządkowanej do kilku wielkich światowych stolic, krajów które biorą udział w tegorocznych MŚ w piłce nożnej. Prezentowane przez nas "dziewięćdziesiątki" nawiązują do Nowego Jorku, a pokryta kropkami cholewka wyróżnia je spośród tradycjnych wydań modelu.

Damskie Air Max Thea pojawiły się w buty damskie nike 2013 roku i od razu przysporzyły sobie grono wielbicielek. Wykonane tradycyjnie z materiału syntetycznego i tekstylnego, wracają w kolekcji na sezon jesienny 2014 roku. Cholewka w całości w kolorze różowym.

W butach męskich Nike Air Max Lunar1 zastosowano siateczkowe wstawki dla uzyskania dobrej wentylacji oraz moduł Nike Air, który zapewnia komfortową amortyzację i płynność ruchu.

Historia Nike Air Max

Innowacyjny moduł Air-Sole firmy Nike został wykorzystany w produkcji obuwia pod koniec lat 70-tych. W 1987 r. po raz pierwszy w modelu Nike Air Max 1 zastosowano widoczną komorę powietrzną w podeszwie, dzięki czemu użytkownicy nie tylko mogli odczuć wygodę, jaką zapewniał moduł Air-Sole, ale także zobaczyć jego konstrukcję. Od tego czasu buty Nike Air Max nowej generacji, oferujące ciekawą kolorystykę i niezawodną, lekką amortyzację, zaczęły się cieszyć ogromną popularnością wśród sportowców i kolekcjonerów.

Air maxy są to bardzo modne buty nike air max damskie. Wszystkim polecam są one bardzo wygodne i praktyczne. Idealne buty na co dzień. Uwielbiam te buty są one pożądane przez wielu ludzi na całym świecie. Te buty to maksymalny komfort dla stopy. Moim zdaniem i innych ludzi nie musisz już dłużej szukać buta idealnego, właśnie czytasz jego opis. Pozdrawiam.